Dr. Mateja Breg Valjavec

znanstvena sodelavka
+386 1 4706 541
mateja.breg@zrc-sazu.si

Dr. Rok Ciglič

znanstveni sodelavec
+386 1 470 63 65
rok.ciglic@zrc-sazu.si

Dr. Matej Gabrovec

znanstveni svetnik, docent
01 470 63 64
matej.gabrovec@zrc-sazu.si

Dr. Matjaž Geršič

znanstveni sodelavec, pomočnik predstojnika
+386 1 470 65 09
matjaz.gersic@zrc-sazu.si

Dr. Drago Perko

znanstveni svetnik
+386 1 470 63 60
drago.perko@zrc-sazu.si

Dr. Katarina Polajnar Horvat

znanstvena sodelavka
+386 1 4706 545
katarina.polajnar@zrc-sazu.si

Dr. Nika Razpotnik Visković

znanstvena sodelavka, docentka
00386 1 4706 540
nika.razpotnik@zrc-sazu.si

Jure Tičar

asistent
+386 1 470 65 58
jure.ticar@zrc-sazu.si

Anja Trobec

asistentka
+386 1 4706 544
anja.trobec@zrc-sazu.si

Manca Volk Bahun

asistentka
01 4706 557
manca.volk@zrc-sazu.si

Dr. Matija Zorn

znanstveni svetnik, izredni profesor, predstojnik
+386 1 4706 348
matija.zorn@zrc-sazu.si

Bivši sodelavci

Dr. Peter Kumer

Oktober 2013 - December 2019

Dr. Marjan Ravbar

znanstveni svetnik v pokoju