Dr. David Bole

višji znanstveni sodelavec
01 4706 551
david.bole@zrc-sazu.si

Dr. Matej Gabrovec

znanstveni svetnik, docent
01 470 63 64
matej.gabrovec@zrc-sazu.si

Dr. Jani Kozina

znanstveni sodelavec
+386 1 4706 546
jani.kozina@zrc-sazu.si

Dr. Janez Nared

višji znanstveni sodelavec, pomočnik predstojnika
01 4706 548
janez.nared@zrc-sazu.si

Dr. Nika Razpotnik Visković

znanstvena sodelavka, docentka
00386 1 4706 540
nika.razpotnik@zrc-sazu.si

Peter Repolusk

višji strokovnoraziskovalni asistent
01 4706 554
peter.repolusk@zrc-sazu.si

Dr. Petra Rus

koordinatorka EU projektov
01 4706 556
petra.rus@zrc-sazu.si

Dr. Mateja Šmid Hribar

znanstvena sodelavka, docentka
01 470 63 52
mateja.smid@zrc-sazu.si

Dr. Jernej Tiran

znanstveni sodelavec
01 4706 543
jernej.tiran@zrc-sazu.si

Anja Trobec

asistentka
+386 1 4706 544
anja.trobec@zrc-sazu.si

Dr. Mimi Urbanc

namestnica direktorja, višja znanstvena sodelavka
+386 1 470 63 54
mimi.urbanc@zrc-sazu.si

Bivši sodelavci

Dr. Peter Kumer

Oktober 2013 - December 2019

Dr. Marjan Ravbar

znanstveni svetnik v pokoju