Dr. David Bole

višji znanstveni sodelavec
01 200 27 22
david.bole@zrc-sazu.si

Dr. Matej Gabrovec

višji znanstveni sodelavec, docent
01 470 63 64
matej@zrc-sazu.si

Maruša Goluža

asistentka
+386 1 200 27 23
marusa.goluza@zrc-sazu.si

Dr. Jani Kozina

znanstveni sodelavec
+386 1 200 27 14
jani.kozina@zrc-sazu.si

Peter Kumer

asistent
+386 1 470 63 70
peter.kumer[at]zrc-sazu.si

Dr. Janez Nared

višji znanstveni sodelavec
01 200 27 16
janez.nared@zrc-sazu.si

Dr. Nika Razpotnik Visković

znanstvena sodelavka, docentka
00386 1 200 27 21
nika.razpotnik@zrc-sazu.si

Peter Repolusk

Višji strokovnoraziskovalni asistent
01 200 27 28
peter.repolusk@zrc-sazu.si

Petra Rus

koordinatorka EU projektov
01 200 27 33
petra.rus@zrc-sazu.si

Dr. Mateja Šmid Hribar

znanstvena sodelavka
01 470 63 52
mateja.smid@zrc-sazu.si

Dr. Jernej Tiran

znanstveni sodelavec
01 200 27 20
jernej.tiran@zrc-sazu.si

Anja Trobec

asistentka
+386 1 200 27 19
anja.trobec@zrc-sazu.si

Dr. Mimi Urbanc

višja znanstvena sodelavka, namestnica direktorja
+386 1 470 63 54
mimi@zrc-sazu.si

Bivši sodelavci

Dr. Milan Orožen Adamič

znanstveni svetnik v pokoju

Dr. Marjan Ravbar

znanstveni svetnik v pokoju