Dr. David Bole

višji znanstveni sodelavec
01 200 27 22
david.bole@zrc-sazu.si

Dr. Mateja Breg Valjavec

znanstvena sodelavka
01 200 27 26
mateja.breg@zrc-sazu.si

Dr. Rok Ciglič

znanstveni sodelavec
+386 1 470 63 65
rok.ciglic@zrc-sazu.si

Meta Ferjan

samostojna strokovna delavka
01 4706 353
meta@zrc-sazu.si

Dr. Mateja Ferk

znanstvena sodelavka, docentka
01 470 63 58
mateja.ferk@zrc-sazu.si

Dr. Jerneja Fridl

znanstvena sodelavka, pomočnica direktorja
+386 1 470 63 66
jerneja@zrc-sazu.si

Dr. Matej Gabrovec

višji znanstveni sodelavec, docent
01 470 63 64
matej@zrc-sazu.si

Dr. Primož Gašperič

Znanstveni sodelavec
+386 1 470 63 47
primoz.gasperic@zrc-sazu.si

Dr. Matjaž Geršič

znanstveni sodelavec
+386 1 470 65 09
matjaz.gersic@zrc-sazu.si

Maruša Goluža

asistentka
+386 1 200 27 23
marusa.goluza@zrc-sazu.si

Dr. Mauro Hrvatin

Višji strokovnoraziskovalni asistent
01 470 63 56
mauro@zrc-sazu.si

Nina Juvan

samostojna strokovna sodelavka
+386 1 470 64 91
nina.juvan@zrc-sazu.si

Dr. Drago Kladnik

znanstveni svetnik
+386 1 2002 731
drago.kladnik@zrc-sazu.si

Dr. Blaž Komac

znanstveni svetnik
01 470 63 57
blaz@zrc-sazu.si

Dr. Jani Kozina

znanstveni sodelavec
+386 1 200 27 14
jani.kozina@zrc-sazu.si

Peter Kumer

asistent
+386 1 470 63 70
peter.kumer[at]zrc-sazu.si

Dr. Matej Lipar

Asistent z doktoratom
+386 (0)1 4706 508
mlipar@zrc-sazu.si

Dr. Janez Nared

višji znanstveni sodelavec
01 200 27 16
janez.nared@zrc-sazu.si

Mag. Miha Pavšek

asistent specialist
+386 1 470 63 61
miha.pavsek@zrc-sazu.si

Dr. Drago Perko

znanstveni svetnik, predstojnik
+386 1 470 63 60
drago@zrc-sazu.si

Dr. Primož Pipan

znanstveni sodelavec
+386 1 470 63 59
primoz.pipan@zrc-sazu.si

Dr. Katarina Polajnar Horvat

Znanstvena sodelavka
+386 1 200 27 13
katarina.polajnar@zrc-sazu.si

Dr. Nika Razpotnik Visković

znanstvena sodelavka, docentka
00386 1 200 27 21
nika.razpotnik@zrc-sazu.si

Peter Repolusk

Višji strokovnoraziskovalni asistent
01 200 27 28
peter.repolusk@zrc-sazu.si

Petra Rus

koordinatorka EU projektov
01 200 27 33
petra.rus@zrc-sazu.si

Dr. Aleš Smrekar

višji znanstveni sodelavec
01 200 27 27
ales.smrekar@zrc-sazu.si

Dr. Mateja Šmid Hribar

znanstvena sodelavka
01 470 63 52
mateja.smid@zrc-sazu.si

Jure Tičar

asistent
+386 1 470 63 51
jure.ticar@zrc-sazu.si

Dr. Jernej Tiran

znanstveni sodelavec
01 200 27 20
jernej.tiran@zrc-sazu.si

Dr. Maja Topole

znanstvena sodelavka
+386 1 470 63 55
maja.topole@zrc-sazu.si

Anja Trobec

asistentka
+386 1 200 27 19
anja.trobec@zrc-sazu.si

Dr. Mimi Urbanc

višja znanstvena sodelavka, namestnica direktorja
+386 1 470 63 54
mimi@zrc-sazu.si

Manca Volk Bahun

asistentka
01 200 27 29
manca.volk@zrc-sazu.si

Dr. Matija Zorn

višji znanstveni sodelavec, docent
+386 1 4706 348
matija.zorn@zrc-sazu.si

Bivši sodelavci

Dr. Milan Orožen Adamič

znanstveni svetnik v pokoju

Dr. Marjan Ravbar

znanstveni svetnik v pokoju